BİR KAÇ KELİME İLE NOVAMENTAL

Biz Kimiz?

Nitelikli Çözümler

Bilişim alanındaki 15 yıla varan uzmanlık ve yöneticilik deneyiminin ardından, 2014 yılında, nitelikli iş gücü arayışında olan firmalara hizmet vermek üzere NovaMental’i kurduk. Bu doğrultuda iş ortaklarımıza ihtiyacı olan yetenekleri keşfetmenin yanında sektördeki insan kaynağının da geliştirilmesine katkı sağladık. Bahçeşehir Üniversitesi ile yaptığımız iş birliktelikleri neticesinde bugüne kadar yüzlerce kişinin alanları ile ilgili uzmanlaşmasına yardımcı olarak sektördeki nitelikli insan kaynağının artmasına destek olduk.

2016 yılında uzmanlık alanımıza sigorta sektörünü de ekleyerek büyümekte olan ülke ekonomisinin önemli bir alanına daha katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

Bilişim ve sigorta ana uzmanlıklarımız olmak üzere diğer sektörlerden gelen taleplere de hem adaylarımıza hem de iş ortaklarımıza süreçlerinde danışmanlık vererek verimli ve sağlıklı iş birliktelikleri kurulmasına yardımcı oluyoruz.

Geleceğe daha güvenli bakabilmek için;

Nüfusun yüzde ellisinin 30 yaş altı olduğu ülkemizde katma değerli ürünler üretmemiz gerekmektedir. Bunu başarabilmenin en etkin yolu da sanılanın aksine altyapılara yapılan değil onları kullanacak uzman insan kaynağına yapılan yatırımdır. Biz, Novamental olarak, işinizde geleceğe güvenle bakabilmeniz ve işinizi büyütmenizde sizi sınırlandıran faktörün insan kaynağı yetersizliği olmaması için sizleri firmamızın uzmanlığıyla tanışmaya davet ediyoruz.

neden novamental?

Avantajlarımız

01.

sektörel uzmanlıkBilişim ve sigortacılık öncelikli olmak üzere hizmet verdiğimiz sektörlerde uzun yıllar deneyim sahibi danışmanlarımız ile en uygun pozisyon / aday eşleşmelerini sağlayarak iş ortaklarımızın rekabet gücünü artırıyoruz.

daha fazla

02.

HIZLI VE DÜŞÜK MALİYETLİİnsan kaynakları departmanlarının seçme ve yerleştirme dışında da bir çok farklı görevi bulunmakta. NovaMental olarak yalnızca ilgili açık pozisyonların seçme ve yerleştirilmesine odaklanarak hem çok daha hızlı hem de çok daha düşük maliyetle bu hizmeti almanızı sağlıyoruz.

daha fazla

03.

DIŞKAYNAK İLE KOLAY PLANLAMADönemsel projeler neticesinde kimi zaman hızlıca doldurulması gereken insan kaynağı ihtiyacı oluşabiliyor. Ancak firmanızın büyüklüğüne göre her zaman bu hıza yetişebilecek bir işe alım süreci yapılamayabiliyor. Bu gibi durumlarda ihtiyacınıza yönelik insan kaynağını dış kaynak olarak projenize sağlayabiliriz. Siz de hem hızlıca işinize odaklanabilir hem de yalnızca proje süresince istihdam sağlayarak ekstra maliyetten kurtulursunuz.

daha fazla

04.

EĞİTİM İLE İÇ İÇEYapmış olduğumuz iş birliktelikleriyle, gerektiğinde ilgili adayın işe alım öncesinde veya sonrasında eksikliklerini tamamlaması amacıyla eğitim almasını sağlıyoruz.

daha fazla