ADAY ÇÖZÜMLERİMİZ

01.

KARİYER DANIŞMANLIĞIProfesyonel hayatta firmalar arasında olduğu kadar çalışanlar arasında da bir rekabet oluşmakta. Kariyer basamaklarını tırmanırken yapılması gerekenler fazlasıyla önem kazanıyor. Günümüz çalışma hayatında sadece işin gereklerini yerine getirmek artık yeterli olmuyor. İş yaşamına yeni atılmış ya da uzun yıllar deneyim sahibi olsanız da mevcut koşullarda firmaların insan kaynaklarının değerlendirmelerine göre kendinizi geliştirmeniz gerekmektedir. Bu alandaki bilgi ve deneyimimizle diğer adayların arasından öne çıkabilmeniz için size destek oluyoruz.  
daha fazla

02.

DIŞ KAYNAK (OUTSOURCE)Globalleşen dünyada her alanda olduğu gibi çalışma hayatı da değişmekte ve buna ayak uydurmakta. Günümüzde artık firmalar da çalışanlar da zaman zaman sabit iş birliktelikleri yerine proje bazlı ya da dönemsel anlaşmalarla çalışma hayatında ilerleme sağlıyorlar. Bu durum, çalışan açısından da hem farklı deneyimler kazanmak hem de kendi tercihleri doğrultusunda daha esnek bir çalışma yaşamı sürmek açısından ideal oluyor. Gerek yarı zamanlı gerek tam zamanlı olsun dış kaynak modeliyle kendi çalışma planını kendisi yaparak hem kazancını hem de yaşamını kendi istediği şekilde planlayabiliyor. 
daha fazla

03.

EĞİTİM HİZMETLERİEğitim hayat boyu süren bir yolculuktur. Gelişen dünyada teknolojinin de daha yoğun bir şekilde her alana etki etmesiyle işlerin gerekleri de sürekli değişim göstermekte. Bu sebeple gerek teknik yeteneklerde olsun gerek diğer yeteneklerde sürekli bir ilerleme olmadıktan sonra eskiyen ve yerinde durmak yerine aslında geri giden bir sonuç ortaya çıkıyor. Bunun önüne geçmek için de hayat boyu öğrenmeye devam etmek şart oluyor. İhtiyacınızı olan alanlarda partnerlerimizden eğitim almak için bizimle iletişime geçin. 
daha fazla